FANDOM


[1]Podvodnik Robert Slezak, CZ 46001 Liberec, Valdstejnska 287/5 , Majetkove trestne cinnosti.Přidáno uživatelem Robert SlezakPokračování je alarmující případ zprávu o majetek ukradený v Česká republika:

Česká republika je obecně považováno za přátelský země. Není málo zahraničních firem přesouvat své výrobní operace Česká republika, vzhledem k nižší výrobní náklady, v porovnání s Německem. Nicméně, jsou tu ve srovnání s Německem, sociální gradient ve spodní vrstvy obyvatel, tento stav EU. Oznámení také německé obyvatelstvo v blízkosti hranice s Česká republika. Sám v Žitavě, Sasko, město asi 20.000 obyvatel, je partnerským městem Liberec, v roce 2009 bylo odcizeno více než 265 vozů. [1] Ale to, co dělá německá auta majitelé jsou pojištěni proti Theft Auto? - Nic opravdu život ohrožující-...

Je to jiné se majetkové trestné činnosti, když k ní dojde zřejmě v našich českých sousedů:

V Liberci, na německé Reichenberg, byl český občan, specializované vlastnictví-krádež gang, její katastr nemovitostí Liberec, v jeho jménu registrovaných míst č. 3393, 3394, 3395, 3396 a jeho dům, č. 452, o pomoc realitní kanceláře ukradl. Na 14.09.2009, smlouvu s kované podpis majitele nemovitosti a kované podpis notáře Praha JUDr.Petr Bílek, od člena kapely, realitní kanceláře, František Krizanovic, makléřské kanceláře TPK, adresa: Rumjancevova 971/8a v ČR 460 01 Liberec 1, CZ-identifikační číslo. 12059731, předložených do katastru nemovitostí v Liberci a zapsán jako legitimní. Ode dne, kdy člen gangu, Robert Slezák, adresa: Valdštejnská dva set osmdesát sedm třetin v ČR 460 01 Liberec 1, CZ-identifikační číslo. 64034984, kdo se choval jako kupující, jako vlastník pozemků a nemovitostí. Gang vyplenili dům a přístavby úplně a byl dokonce s dveřmi a okny. Členové kapely diskuse poslední pytel s úžasem sousedy a předstírat jako kupující. Na 29/09/2009, tj. 14 dní po registraci nepravdivé kupní smlouvy, prodala "takzvaný-li poprvé kupce," člen gangu Robert Slesak, všechny pozemky a dům s přístavby k jeho příteli, člen gangu Petr Jakl, Adresa: Americká pět set osmdesát čtyři čtrnácttina ve 120 00 Praha 2 Tato nová smlouva bude re-navržený v případech padělání zkušený realitní agent a člen skupiny, František Krizanovic a katastru nemovitostí Liberec úspěšně uveden do registru. Právní vlastníka nemovitosti, který se vrací domů po několika týdnech v zahraničí, uvádí, že jeho dům klíč již nevejde, protože nový zámek je instalován. Český státní policie jsou volány v bezmocné, protože ukazují, který byl nazýván člen kapely, Petr Jakl, registrované kupní smlouva může. Právoplatnému majiteli byla v Česká republika nemá majetek, musel odejít týž den v zemi a je v současné době žije ve vysídlených osob v zahraničí. On je vysídlených bez použití takzvaných Benešových dekretů. Nicméně, osoby bez domova v rámci UN-Karta. Citováno z „http://locopedia.wikia.com/wiki/Benutzer_Blog:Robert_Slezak/Podvodniky_Robert_Slezak_a_Frantisek_Krizanovice_TPK_-Maklars“

Related CategoriesBearbeiten

Kategorie: Blog-Beitrag  • Zobrazeno 0 nejnovějších

Störung durch Adblocker erkannt!


Wikia ist eine gebührenfreie Seite, die sich durch Werbung finanziert. Benutzer, die Adblocker einsetzen, haben eine modifizierte Ansicht der Seite.

Wikia ist nicht verfügbar, wenn du weitere Modifikationen in dem Adblocker-Programm gemacht hast. Wenn du sie entfernst, dann wird die Seite ohne Probleme geladen.

Auch bei FANDOM

Zufälliges Wiki